Kā mājās izveidot talismanu veiksmei un bagātībai?

Talismani veiksmei un bagātībai ir vispopulārākie un pieprasītākie starp visām tautām. Ja sekojat norādījumiem un sekojat padomiem, šādu amuletu varat izgatavot ar savām rokām.

naudas rūnu amulets

Neliela veiksme nekaitē katram cilvēkam, un veiksmes amulets ar to labi noderēs. Ar viņu dzīve kļūs labāka visos aspektos, jo bez veiksmes nevar izdarīt kaut ko.

Ir trīs iespējas, kā iegūt savu amuletu. To var atrast nejauši, izgatavot pats vai iegādāties. Metode, kuru izmantojat, lai iegūtu amuletu veiksmei, ir atkarīga no tā stipruma un tā, kā tieši tas darbosies.

Nejauši atrasti gliemežvāki, akmeņi un tamlīdzīgi priekšmeti var būt veiksmes šarms. Tajos ietilpst četrlapu āboliņš – viens no senākajiem un pazīstamākajiem veiksmes simboliem.

Ja pie jūsu mājas aug āboliņš, varat mēģināt atrast tādu, kam ir četras, nevis trīs ziedlapiņas. Tas ir jāizžāvē un jānēsā līdzi, lai nesabojātu vai nejauši nepazaudētu. Labi piemērots, piemēram, zem caurspīdīga kabošona.

Pārējās nejauši atrastās lietas, kā likums, nav gluži nejaušas. Intuīcija saka, ka šis akmens vai gliemežvāks ir jāpaņem. Jūs sapratīsit, ko var dot veiksme. Akmeņiem vislabāk doties uz upi vai jūru. Nejauši atrastiem amuletiem nav nepieciešama attīrīšana vai uzlāde. Daži tos uzskata par dāvanām no augstākiem spēkiem.

Monētas nes ne tikai veiksmi, bet arī naudu. Ja atrodat monētu, kuras izdošanas gads atbilst jūsu dzimšanas gadam, varat teikt, ka jums ir ļoti paveicies. To var izmantot kā talismanu, monēta nesīs veiksmi, īpaši liela veiksme sagaida karjerā un naudas lietās.

Tie, kuriem nav paveicies ar nejaušiem atradumiem, dod priekšroku veiksmes amuletu izgatavošanai ar savām rokām. Tas ir ļoti labs risinājums, jo izstrādājums ražošanas procesā absorbēs jūsu enerģiju. Jums nav jāpierod vienam pie otra, kā tas dažkārt notiek ar iegādātajiem produktiem. Parasti ar rokām darinātiem amuletiem veiksmei ir nepieciešama aktivizēšana. Parasti tās ir vienkāršas sazvērestības. Jums regulāri jāpapildina amulets ar savu enerģiju, lai tas nezaudētu spēku.

Šāda veida talismani ietver dažādas rotaslietas, kas tiek izgatavotas patstāvīgi mājās, maisiņi ar augiem un citiem komponentiem, nauzes, zīmējumi, personīgi kalti pakavi un tamlīdzīgi priekšmeti.

Ir vērts izvēlēties opciju, kuru noteikti varat izdarīt. Daudzi nodarbojas ar radošumu maģiskos nolūkos, piepildot priekšmetus ar maģiju un iegūstot ne tikai skaistus izstrādājumus, bet arī maģiskus palīgus.

Ja nezināt, kā izveidot amuletu veiksmei, mēģiniet sākt ar jebkuru vienkāršu rotaslietu, atslēgu piekariņa vai cita priekšmeta izgatavošanas veidu. Neizvēlieties pārāk sarežģītus paņēmienus, un tad lieta vainagosies panākumiem.

Mūsdienās var iegādāties gandrīz jebko, arī amuletus un talismanus dažādiem mērķiem. Tas ir ātrs veids, kā iegūt amuletu, kas ir piemērots aizņemtiem vai neradošiem cilvēkiem. Bet jums jāzina, ka iegādātajiem amuletiem ir nepieciešama obligāta tīrīšana, aktivizēšana un aktivizēšana.

Talismani regulāri jāuzlādē, gan iegādāti, gan izgatavoti personīgi. Neaizmirstiet, ka jūs nevarat zināt, kādu enerģiju lieta nes sevī un kura rokas tai pieskārās, pirms tā tika iegūta. Tas ir būtisks trūkums amuletiem, kas tiek pārdoti veikalos un tirgos.

Kā notīrīt iegādātos veiksmes amuletus?

Ķīnas monētas kā veiksmes amulets

Jebkurš maģisks priekšmets, kas nav jūsu personīgi izgatavots ar pozitīvām domām galvā, ir jāattīra. Tas ir nepieciešams, jo veiksmes amuleta vietā jūs varat iegūt objektu, kas uzlādēts ar enerģiju, un neviens nezina, kas un kura enerģija. Daudz ir runāts par to, ka lietas var nest dažādas dabas enerģiju.

Attīrīšana no negatīvās enerģijas tiek veikta ar četru elementu palīdzību. Tie ir gaiss, uguns, ūdens un zeme. Gaisu var attēlot ar vīraka kociņu, kas jāizmanto objekta fumigēšanai. Labs risinājums būtu vīraks, sandalkoks, priede vai jebkurš cits aromāts, kam piemīt attīrošas īpašības.

Jūs varat izgatavot savu vīraku. Labi der baznīcas vīraks, kam piemīt spēcīgas attīrošas īpašības. Daži dod priekšroku kādu laiku atstāt amuletu ārā, lai tas būtu pakļauts vējam.

Pēc tam jums vajadzētu nēsāt amuletu virs sveces liesmas. Ja iespējams, uzkuriet uguni un turiet priekšmetu virs tā. Bet tas jādara uzmanīgi, it īpaši, ja tas ir izgatavots, piemēram, no koka. Kad nav iespējams priekšmetu pārnēsāt virs uguns, vismaz nolieciet to pie sveces. Svece var būt gan parasta, gan baznīca.

Tad veiksmes amulets ir jāattīra ar ūdeni. Vēlams to noskalot ar tekošu ūdeni, piemēram, turēt strautā vai upē. Jo ilgāk to darīsit, jo spēcīgāks būs efekts. Daži cilvēki dod priekšroku apkaisīt amuletus ar svētu ūdeni, tas ir labs risinājums.

Gadījumā, ja nav iespējams iegūt svēto ūdeni vai doties uz dabīgu ūdens avotu, varat rūpīgi izskalot lietu zem tekoša krāna ūdens. Un pēdējais posms ir rakšana zemē. Tas ir grūti, tāpēc lielākā daļa cilvēku atstāj priekšmetus sālī uz nakti, pēc tam sāli izmet uz ielas vai izskalo kanalizācijā.

Kā iekasēt amuletu veiksmei?

Šis vienkāršais rituāls ir piemērojams gan iegādātajiem amuletiem veiksmei, gan tiem, kas izgatavoti ar savām rokām.

Uzlādējiet visus burvju priekšmetus pēc attīrīšanas, ja neesat to izdarījis pats. Labākais laiks tam ir pusnakts, mēness fāze atbilst mērķim, kam amuletam jākalpo. Šajā gadījumā tā ir veiksmes pievilcība, tāpēc mēness fāze ir augošs vai pilnmēness.

Jums būs nepieciešamas trīs sveces. Tos var nopirkt baznīcā, vai arī var paņemt parastos. Protams, priekšroka tiek dota pirmajiem. Novietojiet sveces trīsstūrī, kura centrā būs jūsu amulets. Pēc tam paskatieties uz viņu un sakiet trīs reizes:

Mans talismans ir tagad, mans liktenis!

Lai veicas un veiksme man nesīs

Nepatikšanas un slikti laikapstākļi mani atņems.

Tagad paņemiet talismanu rokā. Koncentrējieties uz mērķiem, kuru sasniegšanai jums nepieciešama viņa palīdzība. Iedomājieties, kā viņam vajadzētu rīkoties un kam tieši palīdzēt. Mēģiniet sajust, kā enerģija piepilda objektu, kas iespiests starp plaukstām.

Nosakiet laiku, kas tam jāpavada. Tagad talismans ir pilnībā gatavs lietošanai, taču ik pa laikam tas būs jāuzlādē, jo priekšmeta spēks tiks tērēts veiksmes piesaistīšanai.

Kā ar savām rokām izgatavot amuletu veiksmei un naudai?

Amuleti-somas ir zināmi visiem, un jūs varat tos izgatavot, lai gūtu panākumus. Tāpat kā visi burvju darbi šim nolūkam, tie tiek veikti augošā vai pilnmēness laikā. Somas izgatavošana ir diezgan vienkārša. Tas ir jāsašuj no neliela pleķīša un jāpiepilda ar atbilstošiem priekšmetiem, kas nesīs veiksmi. Gatavā soma tiek nēsāta kabatā vai somā, to varat glabāt makā.

Auduma krāsa somai, kas piesaista veiksmi, ir sarkana. Šī krāsa vienmēr ir uzskatīta par veiksmes, naudas un labklājības krāsu. Audumu vislabāk izvēlēties dabisku, arī diegu. Veicot somu, koncentrējieties uz mērķi, kādam to darāt.

Augi praktiski ir galvenā šādu maisu sastāvdaļa. Lai piesaistītu veiksmi, izvēlieties apelsīnu mizas, alveju, granātābolu mizas, zemeņu lapas, muskatriekstu, narcises, papardes, ābeļu ziedus, lazdas, lauru lapu, sūnas, zīles, zvaigžņu anīsu, vijolītes, kanēli. Protams, neaizmirstiet par četrlapu un parasto āboliņu, kas tiek uzskatīts par veiksmes simbolu.

Jūs varat pievienot somai tirkīza gabaliņu, šis akmens nes veiksmi. Tas var būt mikroshēma, kabošons vai maza krelle. Mazas figūriņas, uz kurām attēloti pakavi, āboliņa ziedlapiņas, laimes mezgls, zelta zivtiņa, mārīte un citi labi zināmi veiksmes simboli. Somā var ielikt truša pēdu.

Gatavo maisiņu ik pa laikam var ieziest ar ēterisko eļļu, piemēram, amuleta uzlādes laikā. Labi piemērots kanēlis, lotoss, apelsīns, anīss.

Kopumā visas tautas zīmes, kas saistītas ar veiksmes amuletiem, nav radušās no nulles. Šis modernais dzīves ritms neļauj pamanīt sīkumus, laikā, kad mūsu senčiem bija gadsimti, kuru laikā varēja noteikt, vai kāda maģiska lieta nostrādāja vai ne.